favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

KATALOG AJANSI

KATALOG AJANSI

Kataloglar firmalar açısından büyük öneme sahiptir. Aynı zamanda modacıların kreasyonları için düzenledikleri kataloglarda mankenler ve modeller yer alıyor. Kimi zaman ünlü oyuncularda bu projelerde yer alabiliyor. Manken, model ve fotomodel adayı iseniz ve iş alanlarına ulaşmak istiyorsanız katalog ajansı başvuru formu ile müracaatta bulunabilirsiniz. Profesyonel bir hizmet sunan ajanslar kişilerin kariyer planlarını doğrudan etkileyebiliyor.


KATALOG ÇEKİMLERİ NASIL YAPILIYOR?


Çoğunlukla modacıların katalog çekimleri profesyonel bir süreçten geçiyor. Öncelikle tanıtımı yapılacak ürünler seçiliyor. Ardından ürünlerin tanıtımına uygun manken adayları katalog ajansı vasıtasıyla temin ediliyor. Fotoğrafçısından makyöz sanatçısına kadar tüm ekip koordinasyonu sağlanıyor. Çekime uygun mekan belirleniyor. Bu mekanlar bazen tarihi mekanlar bazen kapalı stüdyolar bazende doğayla iç içe yer olarak belirlenebiliyor. Bu tamamen konsepte ve ürüne bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Profesyonel fotoğrafçı tarafından gerçekleştirilen çekimler de görsellik ve mekan en önemli unsur oluyor. Manken adayları yerine kimi zaman ünlü oyuncularda tercih edilebiliyor. Giyim markalarının kataloglarında bir ana tema belirlenerek projeye başlanıyor. Ajanslar model temini sağlarken disipline fazlasıyla dikkat ediyor. İyi bir model olarak katalog çekimlerinde yer almak istiyorsanız katalog ajansları kısmında yer alan başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Disiplinli çalışan adaylar tercih sebebimiz olacaktır. Çekimin yapılacağı mekanın yerinde ve saatinde bulunmak profesyonelliğin ana kurallarındandır. Bizler de ajans olarak bu profesyonel hizmet anlayışını belirleyerek aynı görüşe sahip model adaylarımız ile yola devam ediyoruz.


Mankenler dışında sevimli miniklerinde kataloglarda yer aldığını söyleyebiliriz. Bu anlamda aileler de çocukları için katalog ajansı başvurusu yapabilirler. Başvuru formuna çocuklarının bilgilerini girerek ve fotoğraflarını ekleyerek tarafımıza gönderebilirler. Çocuk giyim markalarının katalog çekimi projelerinde değerlendirilmek üzere ajansımıza kayıt olabilirsiniz. Sektördeki başarımızı ve yerimizi profesyonel ekibimize borçluyuz. Projeler için aranan manken ve model adaylarının değerlendirmesini yapan ekibimiz tüm süreçle yakından ilgilenerek bugüne kadar pek çok katalog çekimi projesinde başarıyı yakalamıştır. Bu başarılarımıza ortak olmak ve mesleki kariyerinize bizimle başlamak için ilk adımı online başvuru ile yapabilirsiniz. Sektörün önde gelen kuruluşları arasında gelişimimizi gün geçtikçe arttırmaya devam ediyoruz.