favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

KATALOG AJANSLARI

KATALOG AJANSLARI

Kataloglar firmaların çoğunlukla başvurduğu bir tanıtım aracıdır. Bilgi, reklam, tanıtım ve promosyon için yapılan kataloglarda yer alan manken ve modeller oldukça etkili oluyor. Ürün veya hizmet sunumlarında etkili olan görsel insan figürü günümüzde pek çok alanda sıklık ile kullanılmaktadır. Katalogların tüketici üzerindeki olumlu etki bırakması firma açısından ciddi bir başarı sağlıyor. Katalog ajansları firmaların tanıtım çekimleri için aradıkları adayların teminini saağlıyor.


KATALOG ÇEKİMLERİNDE NASIL YER ALABİLİRİM?


Katalog çekimleri her yaştan adayla yapılabiliyor. Çocuk giyim firmalarının kataloglarında çocuk mankenler aranırken bazende ünlü oyuncuların yer aldığı çekimler yapılabiliyor. Manken ve modellerin tanıtımlarda yer alması en sık rastladığımız çekimlerdir. Çoğu zaman giyim üzerine yapılsa da, mobilya, yiyecek-içecek, çiçek, gibi çeşitli ürünlerin de tanıtımlarında mankenler yer alabiliyor. Katalog ajansları firmaların talebi üzerine hizmet vermeye devam ediyor. Manken-model olarak firmaların reklam ve marka bilinirliği açısından yaptığı projelerde yer almak için katalog ajansı kısmında yer alan başvuru formumuzu doldurabilirsiniz. Mankenlerin yer aldığı çekimler firmaların bilinirliğini arttırarak piyasadaki değerlerini yükseltiyor. Manken yada fotomodel değil iseniz katalog çekimlerinde yer almanız mümkün değildir. Yalnızca ailelerin sevimli bebek ve çocuklarını çok sayıda tanıtımda görmek mümkündür. Ajanslar bu alanda tecrübeli ve deneyimli ekipler oluşturuyorlar. Adayların projelere yönlendirilmesini ve koordinasyonunu bu ekipler sağlıyor.


Katalog çekimi denilince ilk akla gelen moda çekimleri oluyor. Dünyaca ünlü mankenlerin, ünlü oyuncuların ve sevimli miniklerin giyim sektöründe yer alan markaların sezon kataloglarında yer aldığını görebiliyoruz. Moda katalogları, ürün katalogları, hizmet ve bilgi içeren kataloglar gibi farklı alanlarda çekimler yapılabiliyor. Katalog ajansları bu anlamda hizmet veren ve sektörü canlandıran kuruluşlardır. Ajans olarak bugüne kadar pek çok katalog çekimi projesinde manken castımızı değerlendirdik. Sizler de mesleki tecrübelerimizden yararlanmak ve iş alanlarına ulaşmak için ajansımıza başvuruda bulunabilirsiniz. Profesyonel ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sektörde edindiğimiz yeri korumaya ve gün geçtikçe büyümeye devam ediyoruz. Tanıtım ve moda alanın da adınızı duyurmak ve başarılı bir model olmak için doğru kişilerle çalışmaya özen gösterin.