favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

MANKENLİK AJANSLARI BAŞVURU

Mankenlik mesleğini profesyonel anlamda yapan ve bu işe emek veren kişilerin sayısı oldukça fazladır. Rekabetin fazla olduğu bu meslekte başarılı olmak ve iyi projelerde yer almak için manken adaylarının dikkat etmesi gereken bazı konular vardır. Bunların başında iş disiplini ve eğitim geliyor. Mankenlik ajansları başvuru işlemi ile adayların müracaatlarını değerlendirmeye alırlar. Uygun buldukları manken adayları ile iletişime geçip çalışmaya başlarlar. Sektördeki projelerde çalışmak ve mankenlik mesleğinde tanınmak istiyorsanız öncelikle iyi bir ajansa kayıt olmanız gerekiyor.


PROFESYONEL MANKENLERİN ÇALIŞTIKLARI AJANSLAR


Bay, bayan ve büyük beden manken adaylarının çalıştıkları ajanslarda profesyonel ve iyi projeler ile çalışan ajanslar olması gerekiyor. Ajanslara gelen ünlü modacıların defile ve tanıtım gecesi projelerinin yanında ünlü markaların katalog çekimlerinde de yer alma şansını bulabiliyor manken adayları Mankenlik ajansları başvuru formlarını, alanında uzman ekipleri ile değerlendirmeye alarak oldukça titiz davranıyorlar. Formlarda belirtilen bilgilerin doğruluğu ve fotoğraflı başvurular bu aşamada çok önemli oluyor. Mankenlik standartlarına uygun boy ve kilo orantısı ilk aranan özellikler arasında yer alıyor. Ardından manken adayının iş disiplini projede yer alabilmesi için ikinci kriter arasında yer alıyor. Bugün profesyonel bir ajansla çalışan manken adayının yoğun rekabet ortamında ciddi avantajları oluyor. Kaliteli projelere yönlendirmeleri sayesinde kariyerleri için başarılı deneyimler yaşıyorlar. Ajansımıza mankenlik ajansı başvuru linkinde yer alan formumuzu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ajansımızın çalışmış olduğu projelerde yer alarak deneyim kazanabilirsiniz. Manken cast kadromuzda bay, bayan, çocuk ve büyük beden mankenlerimiz bulunuyor. Sizler de cast kadromuz da yer alarak bizimle birlikte çalışma fırsatını bulabilirsiniz.


Bugüne kadar pek çok başarılı projede ajansımızın bünyesindeki mankenlerimiz yer aldı. Mankenlik mesleğinde ilerlemek ve güzel projelerde yer almak istiyorsanız ajansımıza başvuruda bulunmanız yeterli olacaktır. Ajansımızın bünyesinde yer alarak size uygun projelerde yer alabilirsiniz. Mankenlik ajansları başvuru işlemlerini online olarak da gerçekleştirebiliyorsunuz. Online olarak yapacağınız başvurular incelendikten sonra sizinle iletişime geçilip profesyonel fotoğraf çekimleriniz için detaylı bilgiler paylaşılacaktır. Profesyonel fotoğraflarınız sunum dosyalarınıza eklenerek gelen projelerde değerlendirilmek üzere kullanılacaktır.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags