favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Şampiyon Dizisi Oyuncu Başvuru Formu

BSK yapım imzalı dram aksiyon türündeki Şampiyon dizisi Türk televizyonlarının en beğenilen dizilerinden birisi oldu. Yönetmenliğini Ketche ve Devrim Yalçın'ın yaptığı dizinin senaryosunu ise Alphan Dikmen ve Başak Angigün üstleniyor. Kafkas lakaplı bir boksör olan Fırat Bölükbaşı kendisi için çok önemli olduğunu düşündüğü bir boks maçına çıkar ve o andan itibaren hayatı değişir. Ringlerin namağlup şampiyonu Necdet Suphi Özer ile karşılaşır; maçı kazanır fakat Eşi Eylül doğum sırasında vefat eder. Eşi vefat etmeden önce Kafkas'ın boksu bırakmasını, kendi yaşadığı kaygıyı oğlunun da yaşamasını istemediğini söyler. O geceden sonra Kafkas ringlere veda eder; ta ki oğlunda FMF (Ailesel Akdeniz Ateşi) hastalığı olduğunu öğrenene kadar. Oğlunun tedavisi için İstanbul'a gelen Kafkas, ringlerde dövüşerek kazandığı parayla oğlunu tedavi ettirmeyi amaçlar. Bir taraftan geçmişte yaptıklarından duyduğu pişmanlık, bir taraftan mega kent İstanbul'a alışma süreci bir taraftan da oğlunu tedavi ettirmek için duyduğu arzu Kafkas'ı derin bir çatışmanın içine sürükler.

Şampiyon Dizisine Oyuncu Başvuruları Nasıl Yapılır?

Şampiyon dizisinin baş rolünde Bir Umut Yeter, Asla Vazgeçmem, Lale Devri, Siyah İnci gibi dizilerden tanıdığımız Tolgahan Sayışman yer alıyor. Ayrıca; Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar ve Erkan Avcı da dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ünlü isimlerden. Şampiyon dizisinin oyuncu kadrosunda yer almak için oyuncu veya yardımcı oyuncu başvuruları devam ediyor. Ayrıca, henüz kamera önü deneyiminiz yoksa deneyim kazanmak için Şampiyon Dizisi Oyuncu Başvuru Formu'nu doldurarak değerlendirmeye alınırsınız. Bulunduğunuz yerden online olarak başvuru sağlayabilir, kısa sürede dizi setlerindeki yerinizi alabilirsiniz.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%