favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Yeni Hayat Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu

Karga Seven Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği YENİ HAYAT dizisi yakında Kanal D’de başlayacak. Yönetmenliğini Başak Soysal ve Cem Özüduru’nun yaptığı dizinin senaryosunu İçerde ve Ölene Kadar dizilerinin senaristi Elif Usman Ergüden üstleniyor.

Yeni Hayat Dizisinin Konusu
Bordo bereli özel kuvvetler askeri olarak çalışan fakat sonrasında mesleğini bırakmak zorunda kalan Adem ünbir bir iş adamı tarafından koruma olarak işe alınır. Adem'in yeni işinde yaşadığı maceraları ve birbirine zıt iki ailenin yollarının kesişmesiyle yaşanacak aile ile aşkın çatışmasını konu alıyor.

Yeni Hayat Dizisi Oyuncu Başvuruları Nasıl Yapılır?
Oyuncu kadrosunda Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk ve Nilperi Şahinkaya gibi  isimlerin yer aldığı Kanal D ekranlarının merakla beklenen dizisi Yeni Hayat için her yaştan oyuncu alımları devam ediyor. Deneyimli ve deneyimsiz adaylar
Yeni Hayat Dizisi Oyunculuk Başvuru Formu'nu fotoğraflı olarak eksiksiz bir şekilde doldurarak başvuru sağlayabilirler. Yapılan başvurulara kısa sürede geri dönüş sağlanıyor. Sizler de dizi setlerinde hemen yerinizi alın.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%