Sabit Hat:

0216 550 10 72
Casting Ajans Başvuru Formu

Casting Ajans Başvuru Formu

Oyunculuk pek çok kimsenin hayatı boyunca en az bir kere muhakkak aklından geçirdiği bir meslek dalıdır. Fakat çok az kısmı oyunculuğu hayal etmek yerine icraata geçebilmiştir. Ekranlarda yer alan diziler, sinema filmleri, reklam çekimleri veya katalog çekimleri için her geçen gün oyuncu ihtiyacı artmaktadır. Bu ihtiyacı karşılamak cast ajanslarının görevi haline gelmiştir. Yeni yüzler arayışı içinde olan yapımcılar ve yönetmenler ajansların cast kadrolarından faydalanarak oyuncu adaylarına ulaşabilmektedir. Bu yüzden yetenekli oyuncu adayları casting ajans başvuru formu doldurarak kayıt olma yolunu tercih etmektedirler.


CASTİNG AJANS NEDİR?


Casting ajans oyuncu ve oyuncu adaylarını bünyesinde bulunduran aynı zamanda manken ve fotomodel adaylarına da iş imkanı sağlayan kurumlardır. Oyuncuların projelerde rol alabilmeleri için çalışmalar yaparak yönlendirmeleri sağlayan bu kurumlar profesyonel çalışmaları ile mesleğe büyük ölçüde katkı sağlıyor. Eğitimli oyuncuların dışında eğitimi olmayan oyuncu adayları da izleyecekleri yolu profesyonel ellerden öğreniyorlar. Eksik yanlarını veya geliştirmesi gereken teknik bilgileri ajansların deneyimlerinden faydalanarak öğreniyorlar. Doğru adımlarla ilerleyerek başarılı birer oyuncu olma yolunda gidiyorlar. Sektörde bilinçli ve başarılı oyuncular ciddi emekler vererek isim yapmışlardır. Günümüzde ekranlarda izlediğimiz başarılı oyuncularında verdikleri emekler sonucunda başarıya ulaştıklarını göz ardı etmemek gerekir. Aldıkları eğitimlerle yeteneklerini geliştirerek bugünün tanınmış oyuncuları arasında yer alabilmeyi başarmışlardır. Casting ajans başvuru formu doldurarak mesleğe adım atan bir çok ünlü oyuncu var. Ajansların gösterdiği yolda yürüyerek hayallerindeki meslekte kariyer yapabilmişlerdir. Sizlerde oyunculuğa olan yeteneğinizi değerlendirmek istiyorsanız cast ajansları başvuru kısmından formumuzu doldurabilirsiniz. Cast direktörleri tarafından başvurularınız değerlendirmeye alınarak formda belirtmiş olduğunuz iletişim bilgilerinden sizinle irtibata geçilecektir.


Cast direktörleri oyuncu adayları ile ilgili bilgi sahibi olarak çalışmış oldukları projelerde yeterlilik düzeylerine yer almalarını sağlayacaktır. Başlangıçta ufak rollerden başlayarak deneyim ve tecrübe kazandıkça daha büyük rollerde yer almaları sağlanacaktır. Oyuncu adaylarının göstermiş olduğu performanslar gün geçtikçe gelişerek profesyonelleşecektir. Kamera önü oyunculuğu yapmak isteyen kişiler doğru ve güvenilir ajanslara başvuru yaparak doğru bir adım atmış olacaklardır. Oyunculuk bir yaşam biçimi haline dönüşerek belkide sizlerde sevilen dizilerin baş rollerinde yer alabilirsiniz günün birinde. Casting ajans başvuru formu ile başlayan kariyer yolunuz eğer isterseniz ciddi başarılara kapı açabilir.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.