Sabit Hat:

0216 550 10 72
Çocuk Reklam Ajansları Başvuru

Çocuk Reklam Ajansları Başvuru

Günümüzde yetenekli ve oyunculuk isteği olan çocuklar için televizyon sektöründe ciddi bir yer vardır. Özellikle reklam filmlerinde rol alan çocuklar çocuk reklam ajansları başvuru formu doldurarak kayıtlı oldukları ajanslar tarafından seçilmektedir. Ebeveyn olarak çocuğunuzun yeteneklerinin farkına vararak televizyon sektöründe ilerlemelerini sağlayabilirsiniz. Cast ajansı olarak oyuncu kadromuzun kariyer planı ile yakından ilgilenerek yetenek ve deneyimleri ölçüsünde ayrı ayrı cast kadrolarımızı oluşturuyoruz. Yapım şirketlerinin dizi, film ve reklam çekimi projelerinde talep ettikleri oyuncu ihtiyacını karşılıyoruz. Çocuk castı olarak geniş bir cast yelpazemizin olması yapımcılar tarafından öncelikli firmalar arasında olmamıza imkan tanıyor.


ÇOCUĞUMUN OYUNCU OLMASI İÇİN NASIL BİR YOL İZLEMELİYİM?


Aileler genel anlamda çocuklarının yeteneklerinin farkına vararak bunu değerlendirmek için cast ajanslarının yolunu tutuyorlar. Bazı aileler ise çocuklarına anı olması için dizi yada reklam çekimlerinde rol almalarını istiyorlar. Cast ajansı olarak çocuk oyuncu adaylarımız konusunda daha hassas davranıyoruz. Ve aileleri ile birlikte kararlar alarak en sağlıklı yolu izlemeye özen gösteriyoruz. Yetenekli miniklerin kayıtları için 18 yaş altı adaylarımızın başvuruları aileleri tarafından yapılıyor. İnternet sitemizde yer alan çocuk reklam ajansı kısmından aileler çocuklarının bilgilerini girerek başvuruda bulunuyor. Cast koordinatörlerimiz tarafından incelenen başvurular onaylandıktan sonra sizlerle iletişime geçiliyor. Ajansımıza davet edilerek çocuğunuzun fotoğraf stüdyolarında profesyonel çekimleri gerçekleştiriliyor. Reklam çekimlerine sunumları gerçekleştirilen çocuk oyuncu adaylarımız için olumlu yanıt almamız durumunda deneme çekimleri yapılıyor. Ebeveynleri ile birlikte çekimlere gelen minik oyuncularımız televizyon sektöründe deneyim kazanıyorlar. Aileler çocuk reklam ajansları başvuru detayları ile bilgiye internet siteleri üzerinden ulaşabiliyorlar. Başvuru formlarında çocuklarının fotoğraflarını ekleyip, onların yeteneklerinin ve fiziksel özelliklerinin yer aldığı alanları dolduruyorlar.


Günümüzde çoğunlukla rastladığımız bebek bezi reklamları, çocuk şampuanları veya çocuk giyim katalog çekimleri için oyuncu seçmeleri çocuk reklam ajansları başvuru formları üzerinden temin ediliyor. Aileler güvenilir ajanslara ulaşmakta zorluk çekse de, işini iyi yapan ajansların ayrımını yapmak zor değil. Cast ajanslarının çalışmış olduğu projeler ve uzman ekipleri fikir edinmelerinde önemli rol oynuyor. Bilinçli aileler olarak çocuğunuzun oyunculuğa karşı ilgisinin farkındaysanız bunu değerlendirmeniz ve eğitimlerine bu doğrultuda yön vermeniz geleceğin başarılı oyuncularını yetiştirmemizi sağlayacaktır. Sektöre en erken başlayan çocuk yetenekler için oyunculuk yolu ciddi bir tecrübeye sahip oluyor. Başarılı oyuncuların erken yaşlarda mesleğe başlamaları ileride duayen oyuncular arasında yer almalarına imkan tanıyor.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.