favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

MANKENLİK AJANSLARI BAŞVURU FORMU

Mankenlik dünya çapında popülerliğini koruyan ve profesyonellik gerektiren bir meslektir. Mankenlik kariyerine ajanslar ile başlayan bir çok ünlü isim, doğru kararlar ile başarılı projelerde yer alarak kendilerini ispatlamışlardır. Öyle ki mankenlik mesleği denilince düzgün bir fizik ve uzun bir boy akıllara geliyor. Fakat mankenlik mesleği sanılanın aksine ciddi bir emek ve bilgi birikimi gerektiren bir meslektir. Mankenlik ajansları başvuru formu bilgilerini değerlendirmeye alırken adayın sadece vücut ölçülerine değil kültürel birikimlerine de önem veriyor.


MANKENLİK İÇİN FİZİKİ YAPI DIŞINDA ARANAN ÖZELLİKLER NELERDİR?


Mankenlerin görsel açıdan estetik bir görünüme sahip olmaları yeterli değildir. Bugün pek çok güzellik yarışmasında adaylara sorulan sorular, onların genel kültürünü ve bilgilerini de ölçüyor. Bu yüzden uzun bir boy ve ideal vücut ölçülerine sahip olmak yeterli olmuyor. Mankenlik mesleğine başlayacak kişilerin fiziki özellikleri taşıması ve bakımlı görünmeleri mesleki hayatları boyuncu muhafaza etmeleri gereken özellikleridir. Genel kültür açısından zengin olan adaylar kendilerini geliştirerek bilinçli bir profil çizerek kariyerlerinde emin adımlar ile ilerliyorlar. Mankenlik ajansları başvuru formu dolduran adayların iş disiplinine de çok önem veriyor. Çünkü sektörde iş disiplinine sahip kişiler yer edinebiliyorlar. Ajans olarak ailemize katılan manken adaylarımızın yer alacağı projeleri titizlikle seçiyoruz. Aynı özveriyi adaylarımızın iş disiplinine gösterdikleri saygı ile bekliyoruz. Kariyerinizi ailemize katılarak yönetmek istiyorsanız mankenlik başvuru formu kısmından başvurunuzu yapabilirsiniz. Ailemize katılarak karşılıklı güven ile projelerimizde çalışma fırsatı bulabilirsiniz.


Mankenlik mesleğini yapan kişiler sürekli göz önünde olduğundan özel hayatlarına da dikkat etmelidirler. Kariyerlerinde birinci sırada iş disiplini gelirken, ikinci sırada ise düzenli bir özel hayat geliyor. Mankenlerin özel hayatlarının deşifre olması ve örnek olacak davranışların aksine bir yaşam sürdürmeleri iş bulmalarını zorlaştırıyor. Mankenlik ajansları başvuru formu ile manken adaylarını yüzeysel olarak tanıyabiliyor. Çalışma fırsatı bulduklarında ise adayların performansları ve yaklaşımları ajansın aday üzerindeki yaklaşımını ve tutumunu belirliyor. İyi bir manken olmak ve kariyerinizi başarıya taşımak için güvenilir ajanslar ile çalışmayı tercih etmeli ve mesleğinize gereken özeni göstermelisiniz.


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%
Tags