favicon

Türkiye'nin Oyuncu ve Model Platformu

Oyunculuk ajansları başvuru formu istanbul

Oyunculuk ajansları, bir çok kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Başvuru alarak kendi bünyesinde oyuncu kadrosuna dahil ettiği adayları yeteneklerine ve eğitimlerine göre projelere yönlendiriyor. Bu sayede oyuncu olmak isteyen bir çok kişiye iş imkanı doğuyor. Yapımcılara ve yönetmenlere sunumlarının yapıldığı oyuncu adayları seçmelerden olumlu sonuç aldıkları takdirde mesleklerini yapabiliyorlar. Oyunculuk ajansları başvuru formu istanbul kayıtları geniş bir yelpazeye sahiptir. Birbirinden farklı ve yetenekteki oyuncu adayları ajansların cast kadrolarında yer alarak sinema, dizi, reklam çekimleri, katalog çekimleri gibi projelerde yer alabiliyorlar. Başvuru formunda belirttikleri kişisel ve fiziksel bilgilerinin yanı sıra almış oldukları eğitimlere göre de iş yönlendirmeleri sağlanıyor. Eğitimli bir oyuncunun artısı olduğu gibi ciddi yeteneklere sahip adaylarda dikkat çekiyor.

 

BAŞVURU AŞAMALARI NASIL İLERLİYOR?

 

 

Cast ajanslarına başvuruda bulunurken öncelik internet başvuru aşamasıdır. Ajansların web siteleri üzerinden giriş yaparak başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gerekecektir. Ve tabi fotoğraf başvuru formunda çok önemlidir. Boy ve yüzünüzü iyi ifade edecek fotoğraflarınızı yükleyerek başvurunuzu tamamlamanız gerekir. Adayların başvuruları cast direktörleri tarafından incelenir ve uygun görülen adaylar ile iletişime geçilerek asıl kayıt aşaması için ofise davet edilir. Ofiste bulunan profesyonel fotoğrafçı ekibi ile stüdyoda çekimleriniz yapılır. Çekimler esnasında yanınızda yedek kıyafet bulundurmanız istenir. Aşırı makyaj olmadan doğal halinizin yansıyacağı çekimler yapılır. Fotoğraf çekimleri yapıldıktan sonra ajansın cast kataloğunda fotoğraflı ve bilgilerinizin yer aldığı profiliniz oluşturulur. Kayıt işleminiz gerçekleştikten sonra dizi, film ve reklam projeleri için oyuncu adaylarının sunumları yapılır yapım firmasına. Ardından yapım firmasının seçtiği adaylarımız ile işe başlanır. Oyunculuk ajansları başvuru formu istanbul kayıtları için ajans başvuru formu linkinden ajansımıza ulaşabilirsiniz.

 

 

Yetenekli ve istekli tüm adaylar, oyunculuk mesleği için deneyim kazanabilir. Ufak rollerde başlayarak kendilerini gösterebilirler. Dizilerde rol alarak deneyim kazanıp sektöre geçiş sağlayabilirler. İş disiplini ve kendini geliştirme çabası ile oyunculuk mesleğinde ilerleyerek kariyer sahibi olabilirler. Oyunculuk ajansları başvuru formu istanbul için internet sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hayallerinizi ertelemeyin. Oyuncu olmak için atacağınız adım ileride başarı hikayenizi oluşturabilir. Başarıya giden yolda bizimle birlikte yürümeye ne dersiniz?

 


Basvuru sartlari

Lütfen Profesyonel oyuncu, model ve hostesler info@castistanbul.com adresine CV Showreel ve Fotograflarini göndersin

Ajansimiza yapilan basvurularda oyunculuk egitimi almis olmak ya da oyunculukta deneyim sahibi olmak tercih sebebidir, Ancak oyunculuk egitimi ve deneyiminiz olmamasina ragmen bu ise yeteneginiz oldugunu, görsel olarak uygun ve rahat oldugunuzu düsünüyorsaniz basvuru yapabilirsiniz.

OYUNCU MODEL BASVURU FORMU
Doğum Tarihiniz
Diger Detaylariniz
Fotograflariniz
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Sadece .jpg ve .png formati - Maximum boyut 2MB
Bilgilendirme (yazısını okudum kabul ediyorum)
0%