Sabit Hat:

0216 550 10 72
Anadolu Yakası Reklam Ajansları

Anadolu Yakası Reklam Ajansları

Reklam ajansları, firmaların ürün ve hizmetlerini hem internet ortamında hem de televizyon ekranlarında belirli bir ücret karşılığında tanıtımını yapan kuruluşlardır. Cast reklam ajansları bu tanıtım filmlerinde rol alacak oyuncu ve oyuncu adaylarının ihtiyacını karşılayan firmalardır. Reklamlar televizyon, internet, gazete, dergi ve bilbord gibi mecralar aracılığı ile ürün, mal ve hizmetleri tüketicilere yansıtmada önemli rol oynarlar. Tanıtımı yapılan firmalar marka tanınırlığını arttırarak, hedef kitleye daha kolay ulaşım sağlarlar. Reklamlar ürünün yada hizmetin nasıl kullanılacağı, ne işe yarayacağı ve fiyatları konusunda izleyiciye yol gösterir nitelikte hazırlanır. Anadolu yakası reklam ajansları reklam sektöründe yer almak isteyen oyuncu veya oyuncu adaylarına izleyecekleri yol konusunda yardım eder ve çeşitli reklam projelerine yönlendirilmelerini sağlarlar.

NASIL REKLAM OYUNCUSU OLURUM?


Günümüzde reklam gelirlerinin fazla olduğu sektörde yer almak isteyen bir çok kişi var. Cast ajanslarına kayıt olarak, reklam filmi çekimlerinde rol alma imkanı bulan adaylar yetenekleri ölçüsünde değerlendirmeye alınırlar. Anadolu yakası reklam ajansları internet siteleri üzerinden ilgilenen adaylarını başvurularını kabul ederek oyunculuk yapabilme imkanı sunuyor. Reklam ajanslarını tercih ederek dikkatli olmak gerekiyor. İşini profesyonel yapan ve uzman ekiplere sahip ajanslara ulaşmak gün geçtikçe güçleşiyor. Çünkü asıl amaçları sadece para kazanmak olan ajanslar, adaylarına yanlış yönlendirmelerde bulunabiliyorlar. Ajans olarak hem oyuncu adaylarımızın başarısı hem de ajansımızın başarısı bizim için çok önemlidir. Reklam filmlerinde rol almak ve uzman bir ajans ile çalışmak istiyorsanız kısmından ajansımıza başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra sizlere en uygun reklam projelerine sunumlarınız gerçekleştirilir. Yetenek ve rolün karakter görüntüsüne en uygun adaylar yapım firmalarına iletilir ve seçmelerde yer almaları sağlanır. Reklam projelerinin bütçeleride rolüne göre değişiklik gösterse de oldukça iyidir. Bebek, yaşlı, genç farketmeden bir çok yaştan ve farklı özelliklere sahip kişilerden reklam yüzü olabilir.


Televizyon ekranlarında sıklık ile rastladığımız reklam filmleri çok geniş bir alana sahiptir. Bebek bezi reklamları, şampuan reklamları, kıyafet reklamları, yiyecek ve içecek reklamları gibi daha yüzlerce markanın reklam filmleri çekilir. Tanıtımlar sürekli yenilikçi ve fark yaratan türden olmalıdır. Bu nedenle reklam filmlerinde rol alacak oyuncularda aranan özellikler farklılık gösterebilir. Tanınmış ünlü kişilere ihtiyaç genelde güven teşkil etmesi ve dikkat çekmesi açısından tercih sebebi olurken, yeni yüzlerde farklılık yaratma ve yeni yetenekler açısından çoğu firma tarafından tercih sebebi olabilir. Anadolu yakası reklam ajansları, firmaların reklam çekimlerine deneyimli veya deneyimsiz oyuncu adayı temini sağlayarak, sektörün ihtiyacını karşılar. Reklam filmlerinde kendinizi görmek istiyorsanız ve yeteneğiniz olduğunu düşünüyorsanız ajansımıza kayıt olarak şansınızı deneyebilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.