Sabit Hat:

0216 550 10 72
Büyük Beden Manken Ajansları

Büyük Beden Manken Ajansları

Dünya çapında tüm kadınların sıfır beden olma modası artık yerini alternatiflere bıraktı. Sektörde sadece sıfır beden giyim üretimi yapılmadığı için büyük beden manken ajansları başvuru kapılarını açtı. Genelde 40 bedenin üzerindeki bayanlar için mankenlik fırsatı gittikçe yayılmaktadır. Standartların sadece zayıf ve küçük bedenlerden oluşmadığı toplumumuzda modacılar büyük beden kıyafetler içinde tasarımlar hazırlamaya başladı. Ve bu tasarımların tanıtımını yapacak bayanlarada ihtiyaç arttı. Modacılar bu ihtiyacı cast ajansları aracılığı ile gidererek sektöre farklı bir yön vermeye başladılar. Moda endüstrisinde dünyaca tanınmış büyük beden mankenler yer alıyor.


BÜYÜK BEDEN MANKENLİK MESLEĞİ NEDİR?


Çağımızda sıfır beden bayanların moda olduğu bir dönemden geçerek, aslında doğrusunun sağlıklı bir kilo ve ölçülere sahip olmanın mantığını zamanla kavradık. Üretici, sadece küçük ölçülere sahip tüketiciye değil, büyük beden tüketiciye de ulaşmayı hedeflemiştir. Manken algısının değişime uğraması yenir bir sektör oluşturmuştur. Büyük beden mankenlerin iş bulabildiği bir sektör. Güzelliğin sadece zayıf olmaktan ibaret olmadığını ispatlayan Dünyaca ünlü büyük beden mankenlerimizden bir kaç örnek verebiliriz. Ashley Graham, Alex Larosa, Candice Huffine gibi güzelliği ile göz dolduran ünlü mankenler vardır. Moda algısına yeni bir boyut getiren büyük beden mankenler için ciddi iş alanları mevcuttur. Ünlü markaların büyük beden tasarımlarının tanıtımını yapan mankenler balık etli ve güzellikleriyle adların söz ettiriyorlar. Manken denilince akla zayıf ve sıfır beden bayanların geldiği günümüzde, 40 beden üzeri güzel bayanların da mankenlik mesleğindeki başarılarını göz ardı edemeyiz. Sokakta yürüyen bayanların bir çoğu sıfır beden değil ve kendi stilleri için modacıların tasarımlarına ihtiyaç duyuyorlar. Podyumlarda yürüyen büyük beden mankenler ciddi bir kitleye hitap ediyor. Bu alanda mankenlik yapmak istiyorsanız mankenlik ajansı başvuru formunu doldurarak ajansımız da yerinizi alabilirsiniz. Büyük beden manken ajansları tarafından çeşitli projelerde yer alacak mankenlere ulaşılabiliyor.


Sağlıklı bir görünüme sahip büyük beden manken adayları ajansımızın internet sayfası üzerinden başvuruda bulunabiliyorlar. Büyük beden manken adayları için gerçekleştirilecek fotoğraf çekimleri için ekibimiz tarafından bilgi verilecektir. Büyük beden manken ajansları adaylara ciddi iş alanları yaratıyor. Podyum mankenliği, katalog çekimleri, tanıtım organizasyonları gibi daha bir çok alanda iş imkanı bulan manken adayları ajansımız bünyesinde meslekte ilerleme şansına sahip olabiliyorlar. Büyük beden mankenlik mesleğine geçiş sağlamak için işinde uzman ajansları tercih ederek doğru bir başlangıç yapabilirsiniz.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.