Sabit Hat:

0216 550 10 72
En Güvenilir Cast Ajansları

En Güvenilir Cast Ajansları

Cast ajansları;

Cast ajansları, televizyon ve sinema sektöründe faaliyet gösteren yapımcı firmaların oyuncularını seçtikleri firmalardır. Bu ajanslar bir nevi oyuncular ve yapımcılar arasında köprü vazifesi görürler. En güvenilir cast ajansları sektörde yıllarca faaliyet göstermiş halen ekranlarda gördüğümüz birçok ünlünün de kayıt olduğu ajanslardır.

Cast ajanslarına nasıl kayıt olunur;

Cast ajansına kaydolmak televizyon, sinema ve moda sektörüne giriş yapmanın ilk adımıdır. Bu sektörde var olmak isteyen, hayallerini televizyon ekranları ve podyumlar süsleyen herkesin mutlaka bir reklam ve En iyi oyunculuk ajansına başvurması gerekir. En güvenilir cast ajansları başvurularını internet üzerinden kabul etmektedir. Öncelikle ajansların internet sitesinde bulunan başvuru formları doğru bir şekilde doldurulmalıdır. Güven kaybedilmemesi açısından bütün bilgiler eksiksiz ve doğru olarak verilmelidir. İstenilmesi halinde forma fotoğraflar da eklenebilir.

Başvuru formları ajans yetkililerini tarafından titizlikle incelenerek ön değerlendirme yapılmaktadır. İlk değerlendirmenin ardından oyuncu adayı ile yapılan ön görüşme neticesinde anlaşma sağlanması halinde deneme çekimleri yapılarak, oyuncu adayları hakkında bir fotoğraf albümü düzenlenir. Bazen de kısa reklam filmleri çekilir. Böylelikle oyuncu veya manken adayı cast ajansının kataloğuna girmiş olur. En güvenilir cast ajansları aynı zamanda en güvenilir yapımcılarla çalışmanın anahtarıdır. Çünkü bütün tanınan ve piyasada kalitesi ile adından söz ettirilen yapımcılar oyuncularını bu ajanslardan seçmektedir.

Başvuru yapılacak ajans seçilirken nelere dikkat edilmeli;

Oyuncu ve manken olmak isteyen kişiler başvuracakları ajansı seçerken mutlaka dikkatli olmalıdır. Eğer doğru ve işini profesyonelce yapan bir ajans seçemezlerse sektörde var olma ihtimalleri yoktur. Ancak iyi bir ajansa kayıt olur ve kendilerini doğru ifade edebilirlerse belki de yıllarca sürecek projelerin içerisinde yer alabilirler. Bu sektörde oyuncu adayları gerçek bir başarı sağladıklarında yüksek kazanç elde edebilirler. Yapımcılar ile yapılacak ekonomik anlaşmalar da cast ajansları tarafından hazırlanmaktadır.

Bu yüzden En güvenilir cast ajansları bünyesinde bulunan oyuncu adayları hiçbir konuda mağdur olmazlar. Oyunculuk hayali olan her yaş grubundan insanın bu hayalini gerçekleştirmek adına bir cast ajansına kayıt olması gerçekten önemlidir. Hayallerin gerçekleşmesi için yapılması gereken ilk adımı atmaktır.

0 Yorum

Yorum Yaz

İletişim Bilgileriniz Yayınlanmaz.

Oyuncu Sahnesi Nedir?

Oyuncu Sahnesi, siz oyuncuları ve oyuncu adaylarını kurumsal ajanslarla buluşturan bir platformdur.

Oyuncu Sahnesi, sizin üzerinden prim almaz. Kurumsallar ile siz fiyat belirlersiniz.

Artık her ajansa ayrı ayrı kayıt olmak ve ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Dürüst çalışan ajanslar sizi burada keşfedebilir ve projelerinde yer almanızı sağlayabilir.

Oyuncu Sahnesi, oyuncuların kendilerini tanıtabilecekleri bir altyapı sunar ve ücretsiz üyelikte mevcuttur.

Türkiye'nin en büyük oyuncu platformunu birlikte inşa etmek için buradayız.